קורס קידום אתרים - בדרך לעבודה

 

השתחררתם מהצבא? סיימתי תואר ראשון BA כללי ואתם רוצים כבר להכנס לשוק העבודה? ובכן זה לא כל כך פשוט. שוק העבודה של היום הוא שוק מאוד מאוד מקצועי, שוק הבנוי על התמחויות. במסגרת הדרישות הקונקרטיות של שוק העבודה ובפרט של עולם ההייטק, אין שום משקל לערכים כגון: מוטיבציה, יחסי אנוש טובים ואפילו ציונים טובים בבגרות באזרחות. שוק העבודה של היום הוא שוק בו שולטים מושגים טכניים מקצועיים כגון QA  PPC  JAVA  SEO וכו'. או שיש לכם את זה או שלא. אם כן, יש לכםם סיכוי שיזמנו אתכם לראיון עבודה, אם לא - אז כנראה שלא. לכן, כדי להתקבל לעבודה מעשית, צריך לבוא עם ידע מעשי ולכן - קורס קידום אתרים הוא כרטיס הכניסה שלכם לשוק העבודה של היום. במאמר זה תלמדו את כל מה שצריך על קורס קידום אתרים: מה זה קורס קידום אתרים, למי מיועד קורס קידום אתרים, מה קורס קידום אתרים מקנה ועוד.

 

קורס קידום אתרים הוא המסלול הרשמי של מקדמי אתרים מקצועיים ושל כל העוסקים בתחום של בניית אתרים, ניהול אתרים, ניהול תיקי לקוחות באינטרנט,יעוץ מקצועי לאינטרנט ועוד. קורס קידום אתרים מכשיר את בוגריו לעבודה מול מנועי חיפוש כך שבעצם כל חברה שלה אתר בית או פורטל תוכן ואתרי נישה - כל חברה כזו תשמח לקבל עובד בעל ידע וכלים של קידום אתרים. קורס קידום אתרים שם לו למטרה להכשיר את התלמידים הן ברמה העיונית והן ברמה המקצועית, לעבודה מעניינת, מאתגרת וחשובה, לה ביקוש רב בשוק - בתחום של קידום אתרים מקצועי. ככל שיש יותר ויותר מודלים של אתרים, יותרויותר סוגי חברות וגופים הבונים אתרים ויותר ויותר מודלים עסקיים הנשענים על פעילות מיתוגית, שיווקית ומסחרית באינטרנט - כך יש יותר צורך בשוק למקדמי אתרים וכך קורס קידום אתרים הופך יותר ויותר רלוונטי עבור מי ששואף להשתלב בנישה הזו.

 

קורס קידום אתרים אינו מיועד להחליף את האקדמיה, מי ששואף ללמוד שלוש או ארבע שנים לקראת תואריכול לעשות זאת במקביל, לפני או אחרי קורס קידום אתרים. ככל שתרשמו מהר יותר לקורס קידום אתרים, כך יהיה לכם ביד מקצועי רווחי כך שגם באם תבחרו ללמוד לקראת תארים מתקדמים, תהיה לכם עבודה מכניסה תוך כדי ותחסכו מעצמכם את הסיוט של עבודות סטודנטיאליות בהכנסה נמוכה ותנאים ירודים (שמירה, עבודה בתחנות דלק, מלצרות ועוד). קורס קידום אתרים אמנם נועד לסייע לכם לקדם אתרים במנועי חיפוש אבל ראשית כל - קורס קידום אתרים נועד לקדם אתכם בשוק העבודה. מחסי מקצוע לבעלי מקצוע רווחי,מבוקש ומכובד בתוך מספר חודשים (קורס קידום אתרים אורך מספר חודשים בלבד, בממוצע קרוב לשישה חודשים, והוא מתקיים על המתוכנת של לימודי בוקר או ערבלסירוגין, לנוחיותכם). לכן, כדאי למהר ולהרשם למסגרת של קורס קידום אתרים בהקדם בכדי שתשמרו לעצמכם את האופציה להשתלב בשוק העבודה כבר בחצי השנה הקרובה.